Problem z implantem po operacji haluksa

czy możliwe jest wypadniecie implantu w drugi dzień po operacji haluksa? dziś jest 5dzien, prawa stopa w porządku jednak lewa niestabilna i cos w niej przeskakuje. Martwie sie

Szanowna Pani, w takiej sytuacji podstawowym kryterium oceny jest zdjęcie rtg.
Sugeruję kontakt z operatorem lub innym ortopedą, który po zbadaniu Pani zadecyduje o konieczności wykonania sugerowanego przeze mnie badania. Pozdrawiam i...proszę być dobrej myśli. Jeżeli nie było żadnego urazu prawdopodobieństwo przemieszczenia implantu jest niewielkie.

Szanowna Pani

Choć to mało prawdopodobne, to jednak możliwe. Koniecznie należy wykonać zdjęcie rentgenowskie i Panią zbadać! Proszę bez zwłoki skontaktować się z lekarzem, który Panią operował!

łączę wyrazy szacunku,
Jędrzej Kosmowski
lekarz zespołu HalluxCenter
http: www.halluxcenter.pl
e-mail: kontakt@halluxcenter.pl