Problem z impotencją w młodym wieku

Mam 21 lat. Nie miałem dziewczyny i jestem prawiczkiem. Dawniej podobali mi się faceci ale ostatnio, od roku przestali mi się podobać a za to podobają mi się niektóre dziewczyny. Problem w tym, że gdy widzę koleżankę w bieliźnie w ogóle nie mam erekcji, natomiast czemu mam erekcję podczas masturbacji? Co robić? Czemu teraz podobają mi się tylko niektóre dziewczyny? Dodam, że mam nerwice i problemy emocjonalne. Dziękuje za odpowiedź

Redakcja abcZdrowie

Witam,
Problemy psychologiczne oraz ewentualne zaburzenia nerwowe mogą powodować również kłopoty z osiągnięciem erekcji. Ponadto częsta, nadmiernie stosowana masturbacja uzależnia od takiej formy zaspokajania popędu, co umożliwia osiągnięcie wzwodu tylko w następstwie takiego rodzaju stymulacji.
Zalecam konsultację z psychologiem w celu eliminacji przyczyn zaburzenia.
Pozdrawiam.