Problem z interpretacją wyniku beta-HCG u 22-latki

Witam, mam problem z interpretacją wyników beta hcg. Otóż mój wynik wyszedł 0.1, jednakże w zakresie osocza 0-1. Zatem czy jestem ciąży?? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Wynik raczej wyklucza ciążę ( należy pamiętać, że w warunkach fizjologicznych organizm produkuje niewielkie ilości hormonu beta-hCG, dlatego wynik wynosi 0,1). Pozdrawiam