Problem z jądrami u 23-latka
Witam serdecznie . Mam 23 lata i mam pewien problem z jądrami .Mój problem zaczął się kilka lat temu gdy zaczęło boleć mnie najądrze w jednym jądrze .Czesto odczuwałem delikatne ale jakże denerwujące bóle na górze i dole połączenia jądra z najadrzem przez kilka lat . Później dotknęło to również drugie jądro.Jakieś 4 lata temu udałem się do u urologa i dotykiem nic nie wybadal , skierował mnie na USG ale niestety to zbagatelizowałem i męczyłem się z tym aż do teraz . Dwa tygodnie temu byłem u lekarza rodzinnego i znów skierował mnie do urologa jadnak z terminami jest ciężko i trzeba długo czekać i przepisał Levalox i Apo-Napro . Po 10 dniach brania leków póki co nie odczuwam żadnych bólów aczkolwiek wydaje mi się iż struktura najądrzy jest jakaś dziwna mianowicie od połowy najądrze przylega idealnie do jądra , zaś od połowy najądrze kieruje się ku górze i jest jakieś takie rozlazłe .Wcześniej zauważałem również że podczas podniecenia i erekcji wydobywa mi się z cewki moczowej niewielka ilość bezbarwnego i bezwonnego śluzu ale podejrzewam że może to być preejakulat gdyż występuje tylko i wyłącznie podczas podniecenia .W dodatku przez cały czas mam widoczne na mosznie fioletowe i czerwone żyłki jakby żylaki .Dodam że czytałem objawy chorób jąder i nie miałem nigdy wysokich gorączek , nasienie wydaje się być normalne , nie mam absolutnie żadnych problemów z erekcją . Od marca będę miał możliwość skorzystania z LuxMedu a przez to podobno można szybciej dostać się na wizytę u urologa . Proszę mi powiedzieć czy zmiany struktury najdąrza oraz nieleczone przez tyle lat zapalnie może skutkować utratą jąder ? A może podejrzewają Państwo coś innego?Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi . Pozdrawiam .

MĘŻCZYZNA, 24 LAT ponad rok temu
Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki
Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.
Dzień dobry, proszę udać się do urologa, na podstawie badania fizykalnego i USG będzie w stanie zdiagnozować zmiany. Nie należy tego bagatelizować, gdyż nieleczone może prowadzić do poważnych problemów ze zdrowiem (np. niepłodnością).