Problem z jazdą w foteliku samochodowym u 10-miesięcznej córki

Witam serdecznie. Mam 10-miesięczną córeczkę i olbrzymi problem z jazdą Małej w foteliku samochodowym. Do 4 miesiąca nie było większego problemu, natomiast kiedy Jula zaczęła poznawać otoczenie nie można utrzymać dziecka w foteliku. Pręży się,płacze, krzyczy i za nic nie można utrzymać w foteliku. Niedługo wracam do pracy, córkę będę odwoziła do Babci i martwię się jak ja to dziecko przewiozę. Proszę o pomoc może jest jakiś sposób na mojego małego brzdąca. pozdrawiam.

Jeżeli córeczka jeździ na tylnym siedzeniu, tyłem do jazdy, to bardzo możliwe, że zmiana fotelika na większy, ustawiony przodem do jazdy rozwiąże problem - dziecko znacznie więcej wtedy widzi, więc podróż jest ciekawsza, a przede wszystkim widzi rodzica kierującego samochodem, więc czuje się bezpieczniej. Inne sposoby - zapewne wielu już Pani próbowała, ale warto próbować dalej, może któryś w końcu podziała uspokajająco i zaciekawi córeczkę np. kolorowa osłonka na okno, muzyka z dziecięcymi piosenkami, wspólne śpiewanie, mówienie do dziecka, opowiadanie co jest za oknem lub gdzie jedziecie, ciekawe zabawki czekające tylko w aucie itp. Pozdrawiam.

Witam. to co mi przyszło na myśl to to, że fotelik jest fizycznie dla niej niewygodny. a drugi pomysł to koniecznie dac jej atrakcyjną zabawke do auta, którą może trzymac w rączce, bawić się, dotykać.
Magdalena Brabec