Problem z jedzeniem po założeniu mostu porcelanowego

Witam, 2 tygodnie temu założono mi most porcelanowy na 2wyrwane, przerośnięte mleczaki,ponieważ po założeniu mostu mam nie potrafię jeść bo zęby z prawej strony szczęki wcale się nie dotykają umówiłam się na wizytę w sprawie korekty, pani doktor stwierdziła, że jest to kwestia przyzwyczajenia,ale postanowiła podpiłować mi jeden ząb w moście,który wg niej przeszkadza mi w zgryzie,po czym zakończyła wizytę,która w niczym mi nie pomogła i teraz na dodatek mam wrażliwy,szorstki ząb co robić?

Most/korona nie powinna przeszkadzać w zgryzie; w wyniku zeszlifowania pewnie usunięto glazurę z porcelany..co zrobić? można delikatnie wygumować w gabinecie lub skorygować w pracowni technicznej jeśli most nie został zacementowany na stałe.