Problem z jelitami i zwieraczem

Problem z jelitami i zwieraczem? Od jakiegoś czasu mam problem z nieprzyjemnym zapachem, który się ode mnie ulatnia i na pewno pochodzi on z odbytu. Jest to zapach kału..Cały czas bulgocze mi i przelewa się w brzuchu..Zaobserwowałam też brudzenie bielizny kałem..Nic nie pomaga na ten zapach..Nawet mycie..Po wyjściu po kąpieli z wanny znowu ten zapach się ulatnia..Co zrobić?

Trudno zorientować się z Pani opisu jaki jest powód, ale opisane przez Panią objawy mogą być spowodowane uszkodzeniem zwieraczy odbytu co daje objawy nietrzymania gazów i stolca. Powinna Pani zasięgnąc opinii doświadczonego proktologa. Więcej informacji znajdzie Pani na naszej stronie www.melitamedical.pl