Problem z kołataniem serca i dusznościami u młodej osoby

Witam,od dłuższego czasu mam problem z dusznościami i sercem.W czasie leżenia czuje kołatanie w sercu i czasem przechodzi to w duszność.Dodatkowo od około miesiąca mam delikatne nadciśnienie(140-150/90-100)i podwyższoną pracę serca (spoczynkowa-90).Ostatnio duszność sie tak rozwinęła,że pojechałam aż do szpitala.Brak zmian w EKG,troponiny również dobre,a morfologie miałam robioną dwa razy i za I razem było ok,a po 5 dniach na SOR potas spadł do 3,2 i CRP wzrosło do 13.Co to może być? Dziękuję

Witam Panią!
Warto skonsultować się z lekarzem kardiologiem, aby sprawdzić czy od strony somatycznej jest wszystko dobrze. Jeśli kardiolog nie stwierdzi nieprawidłowości, zalecam konsultację z psychologiem, ponieważ Pani dolegliwości mogą mieć również podłoże psychosomatyczne lub są powiązane z zaburzeniem lękowym.

Pozdrawiam