Problem z kompulsywnym jedzeniem u 27-latki

Witam mam problem z kompulsywnym jedzeniem nie umiem z tym sobie poradzić zaczęłam jeść ze jestem samotna i nie mogę sobie nikogo znaleźć a potem zaczęłam jeść z nudów i tak na przemian jem zdrowo i jak mam ciężkie chwile wracam do jedzenia i tyje i tak w kółko takie cos trawa już od 8 lat a mam 27 lat nie wiem jak rozwiązać ten poważny problem ?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć psychoterapeutę w swojej okolicy i podjąć się leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego lub prywatnie (proszę szukać terapeutów pracujących w nurcie psychodynamicznym, p.analitycznym).