Problem z komunikacją z partnerem

Witam. Postaram się konkretnie i w skrocie. Niestety nie mam do kogo sie zwrocic z moim problemem.. Od dwoch miesiecy jestem z mezczyzna w zwiazku. Wiem ze to bardzo krotko. Ale czuje ze nie mam w nim wsparcia, ze nie bede mogla na niego liczyc w najwazniejszych momentach czy w problemach. Gdy o czyms mowie wprost to on zawsze przytakuje, nic poza tym. Moze ja zbyt duzo wymagam od niego? Moze to za wczesnie na takie wnioski? Moze oczekuje powaznego zwiazku juz od samego poczatku? Prosze o pomoc

Witam,
Może dobrze, żeby pani dała temu związkowi trochę czasu.
2 miesiące to niewiele, dopiero się poznajecie państwo. A jeśli czas nie pomoże, to może to nie to.
Pozdrawiam

Witam,
najlepiej porozmawiać z partnerem o tym, co jest dla Pani potrzebne, by czuć się komfortowo. Być może partner nie jest wylewny w słowach i nie wie, że Pani ma inne oczekiwania. Proszę, też obserwować w jakim kierunku będzie podążała relacja, bo jak sama Pani zauważyła 2 miesiące to nie jest długi okres.

Pozdrawiam
http://www.centrum-sensis.pl

"czuje ze nie mam w tobie wsparcia, ze nie bede mogla na ciebie liczyc w najwazniejszych momentach czy w problemach. Gdy o czyms mowie wprost to zawsze przytakujesz, nic poza tym..." idealny początek rozmowy.
Ciąg dalszy, na przykład: "Chciałabym... oczekuję... jest dla mnie ważne... czuję się ważna i spokojna, kiedy..."
Na takie rozmowy nigdy nie jest za późno, a może też nigdy za wcześnie?

http://www.krakowpsycholog.com.pl/