Problem z koncentracją i otępienie

Czesto mam wrazenie, ze zemdleje, wszystko jest jakby nierzeczywiste, nie moge sie skoncentrowac, to cos jakbym przezywala ogromny stres i po prostu nie byla w stanie go opanowac, chociaz nic sie nie dzieje. To jest nie do wytrzymania. Nie moge sie z tego otrzasnac i czuje sie jak nienormalna, bo wiem, ze inni widza to moje otepienie. A ja nie jestem wtedy w stanie sie do nikogo odezwac, bo czuje, ze sie skompromituje, bo powiem cos nie tak, bo mozg nie pracuje jak powinien. Co to jest? :(

Podobne objawy najczęściej wskazują na nerwicę lękową. Zachęcam do podjęcia konsultacji z lekarzem psychiatra i psychologiem.