Problem z koncentracją i zapominaniem u 62-latka

mam 62 lata mam wielki problem z koncentracja i zapominaniem .mam wielki chaos w glowie i nie mam pojecia jak z tego wyjsc .to trwa jusz od bardzo dawna i sie coraz badziej nasila .ostatnio kupilem towar za bardzo duzo pieniedzy a nie mam pojecia jak go sprzedac .nie znam sie na ebay ani nie umiem obslugiwac gumtree .kilka razy kolega mi pokazywal od podstaw ale ja ciagle nie moge sie tego nauczyc .najlepiej to bym sie zapil na smierc [moze troche przesadzam].

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza psychiatry, który wyłącznie w kontakcie osobistym może ocenić/zdiagnozować Pana trudności i odpowiednio do tego zaproponować leczenie bądź skieruje Pana do innego specjalisty.