Problem z koncentracją, nerwowość i problemy z erekcją a ADHD

Witam, mam 28 lat i wydaje mi się iż mogę mieć ADHD. W pracy cieżko mi się skoncetrować, nie umiem skupić się na jednym zadaniu i łąpie się za kilka naraz. Jestem nerwowy i często zadania na dany dzień przekładam z dnia na dzień. Przez co praca jako doradca kredytowy staję się syzyfową ze względu że się nie wyrabiam i zawalam tematy. Do tego nie mam ochoty na seks i mam problemy z erekcją. Nerwy zaczynają mnie zżerać i mam coraz gorszy nastrój...Co robić do kogo się zgłosić po pomoc? Wrocław

Dzień dobry,

Pozostaje Panu rozważyć konsultacje u psychoterapeuty, które mogą zakończyć się wspólną decyzją o podjęciu leczenia (tj.psychoterapii).
Pomoc może Pan uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Zdrowia Psychicznego lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

To niekoniecznie jest ADHD. Bardziej prawdopodobne wydaje mi się nadmierne obciążenie stresem, ale postawienie diagnozy wymagałoby osobistej konsultacji ze specjalistą, np. psychologiem. Potem możecie wspólnie zastanowić się nad dalszym postępowaniem, na przykład udziałem w treningu antystresowym lub podjęciem psychoterapii w celu wypracowania bardziej konstruktywnych sposobów radzenia sobie z napięciem.