Problem z kontrolą mężczyzn i relacjami w związkach

Witam,mam duży problem ze sobą którego nie mogę niestety zmienić.Tracę chłopaków poprzez ich sprawdzanie i kontrolowanie ich,ale byłam tyle razy zraniona i zdradzana że nie potrafię inaczej,to jest silniejsze ode mnie,co mam zrobić?

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w PZP lub prywatnie.

Pani problem wynika ze sposobu myślenia, nabytych wzorców działania. W związku z tym polecam konsultację z psychologiem poznawczo-behawioralnym, z którym omówi Pani i przepracuje problem. Powodzenia