Problem z krążeniem u stóp i dłoni a masaże na krzywy kręgosłup

Mam problemy z krążeniem u stóp i dłoni. Leczyłam się u chirurga naczyniowego przepisywał mi leki m.in euphylin okazało się że miałam powikłania. Lekarz mi powiedział, że mam cienkie naczynka jak u małego dziecka. Wspomniał również, że mam krzywy kręgosłup i moze naciskać na nerwy i polecił mi spróbować chodzić na masaże. Czy to prawda i czy tą moją dolegliwość można wyleczyć?, bo bardzo mi dokucza wszyscy dookoła mnie śmieją się że ze mnie taki zmarźlak.Proszę mi doradzić dobrego specjalistę.

Powinna się Pani zgłosić na konsultację do angiologa, wykonać usg tętnic kończyn dolnych, a następnie podjąć decyzję co do dalszego leczenia. Czy to będzie leczenie angiologiczne, czy neurologiczne. Pozdrawiam.

Witam,
sądzę , że w Pani przypadku kręgosłup nie jest przyczyną zimnych rąk i nóg. Ucisk na nerwy daje inne obiawy . Więc albo taka cecha genetyczna albo proszę skonsultować się i innym naczyniowcem.
Pozdrawiam