Problem z kręgami szyjnymi a zmęczenie

witam od jakiegos czasu mam problem z kregami szyjnymi kiedys jak przechylilam glowe w prawo potem w lewo to mi tam mocno szczelalo teraz juz nie szczela czuje wielki nacisk na szyji jestem zmeczona i nic m,i sie niechce moja glowa jest ciezka jakby wazyla tone strasznie jest to irytujace poniewaz nie moge zrobic zwyklych czynnosci bo caly czas czuje nacisk.Bylam tydzien temu u lekarza w holandii powiedzial ze mam spiete miesnie i ze moglabym sie udac na masaz czy to moze byc cos groznego?

Najpierw diagnozowanie a potem leczenie, na początek proszę wykonać badanie radiologiczne AP i boczne oraz czynnościowe w dobrej pracowni , najlepiej takiej gdzie jest aparat cyfrowy ( mała dawka promieni a badanie b dobre)