Problem z krwawieniem w środku cyklu a leczenie nadżerki

Witam. Ostatnio pojawił się u mnie problem z krwawieniem w środku cyklu. Krwawienie pojawiło się w okolicach owulacji. Było dość intensywne, krew jasnoczerwona. Utrzymywało się przez 3 dni, a czwartego pojawiły się skrzepy. Obecnie kończę leczenie nadżerki płynem Vagothyl. Nigdy wcześniej nie spotkałam się z czymś takim. Proszę o poradę.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Piotr Pilarski

Sugeruję wizytę u ginekologa. Takie krwawienie jest niepokojące. Powinna być Pani zbadana.

Pozdrawiam.