Problem z libido a padaczka

Witam. Od dziecka choruję na padaczkę. Od 2 do 19 roku życia przyjmowałam depakine. W okresie od odstawienia po dziś dzień byłam zadowolona z własnego pożycia oraz libido. W ostatnim okresie choroba się reaktywowała. Od 2 miesięcy przyjmuję lamitrin, który skutecznie obniżył a wręcz zniwelował moje libido oraz podatność na bodźce seksualne. Jak przy przyjmowanym leku mogę przywrócić moje libido do poziomu wyjściowego.

Lek. Bartosz Domagała

Rozmawiała Pani z lekarzem przepisującym lek? Być może potrzebna jest zmiana leku bądź modyfikacja dawki