Problem z łupieżem u 32-latki a konieczność wizyty u specjalisty

Mam ogromny problem z łupieżem. Szampony typu nizoral pomagają tylko na chwilę albo wcale. Włosy dość szybko mi się przetłuszczają, a łupież występuje na całej głowie, kiedy się lekko podrapię mam go sporo pod paznokciami i też jest jakby tłusty. Czy są na to jakieś sposoby, leki czy konieczna jest wizyta u specjalisty?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczna jest wizyta u specjalisty dermatologa. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.