Problem z luźnym stolcem u 10-tygodniowego dziecka

Co robić jak 10 tygodnowe niemowlę robi kupkę od wczoraj chwilę i jest to kupka inna niż zawsze czyli lużna , ze śluzem i niteczkami krwi .Dziecko jest niespokojne i marudne ,karmione butelką ,mlekiem sztucznym.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli w stolcu pojawiła się krew, proszę niezwłocznie skonsultować się z lekarzem pediatrą! Proszę nie bagatelizować objawów.