Problem z miesiączką a cystoskopia i kalibracja

Witam. W styczniu przerwałam tabletki i miałam normalną miesiączkę. Następną dostałam 6 marca i była strasznie bolesna. Nie dałam rady nawet na nogach ustać. Do dziś nie mam miesiączki, a 20 kwietnia czeka mnie cystoskopia i kalibracja. Co mam w tym wypadku zrobić? A dodam, że współżyłam z zabezpieczeniem (prezerwatywa). Proszę o szybką odpowiedź. Bo rozważam pojście do lekarza ginekologa i prośbę o jakiś zastrzyk przyspieszający mięsiaczkę.

KOBIETA ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych organizm potrzebuje czasami kilku miesięcy, aby powrócić do normy i regularnych cykli miesięcznych. Proszę udać się do lekarza. W Pani sytuacji można rozważyć wywołanie miesiączki lub wręcz przeciwnie, zastosowanie tabletek antykoncepcyjnych przez jeszcze jeden cykl tak, aby miesiączka nie wystąpiła w terminie badania urologicznego.

Pozdrawiam!