Problem z miesiączką a torbiel i oczekiwanie na ciążę

Witam od sierpnia mam problem z miesiaczka we wrzesniu okazalo sie ze mam torbiela po lekach 10pazdziernika dostalam okres.W listopadzie spoznial mi sie i nagle 28 po wysilku w pracy zaczol bardzo bolec brzuch i przez dwa dni mialam krwawienie ale bez skrzepow dzisiaj jest obezcne ale bardzo slabe. Czy mozliwe ze mialam torbiela a moze to ciaza na ktora tak czekam :)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ponieważ ma Pani nieregularne miesiączki trudno powiedzieć czym było spowodowane krwawienie. Nie napisała Pani również czy doszło do stosunku, który mógł zaowocować ciążą. Krwawienie mogło być krwawieniem miesiączkowym jeżeli doszło do ciąży mogło być również objawem poronienia. Proszę udać się do swojego ginekologa.
Pozdrawiam