Problem z mięśniem przywodziciela lewego

Witam, Mam problem z mięśniem przywodziciela lewego. Na badaniu USG widać , że mam bliznę na przyczepie po starym naderwaniu na szerokości8mm. Wokól jest kilka drobnych zwapnień,brak świeżych urazów. Problem jest od wielu miesięcy, raz boli mocniej raz mniej, zależy od aktywności(gram w piłkę nożną) Nie pomogła fizjoterapia ,rozciąganie, dłuższa przerwa od sportu jak również masaż u fizjoterapeuty.. Mięsień boli tylko przy napinaniu,przy rozciąganiu żadnego bólu. Co robić dalej ?Proszę o pomoc..

Dzień dobry,
w Pańskim przypadku spróbował bym terapii falą uderzeniową, jest skuteczna przy problemach z mięśniami i ścięgnami. Są badania, które potwierdzają zmniejszenie zwapnień, a nawet ich zlikwidowanie. Krótki opis takich badań może Pan przeczytać na mojej stronie internetowej.
Inną terapią, która może być wskazana jest FDM. Dobrze by było skontaktować się z terapeutą pracującym tą metodą, aby zbadał Pana i ocenił czy faktycznie może być skuteczny w tym przypadku.
Na koniec dodam, że fizjoterapeuta fizjoterapeucie nie równy, proszę się nie zrażać tylko poszukać kogoś innego - w sprawach mięśniowych myślę, że najlepsze efekty osiągają fizjoterapeuci sportowi.
Pozdrawiam