Problem z miłością do partnera

Jestem Natalia mam 19 lat i od 2 lat mam chłopaka.W ciągu tych dwóch lat wydarzyło się u mnie wiele złego m.in.pójście do wróżki która powiedziała,że nie bd z moim chłopakiem bo nie kocham go sercem.Strasznie mi na nim zależy,ale odkąd zaczęły się u mnie wydarzać te złe rzeczy i zmiany to czuje do niego wątpliwości brak więzi a nie chce go stracić.Zaczęli inni mi się podobać.Nie mam ochoty na sex.Raz płaczę a raz mam ochotę coś rozwalić.Mam uczucie niemocy,straciłam apetyt,krócej śpię.Co zrobić?

Witam Pani Natalio.
Wygląda na to, że przeżywa Pani sprzeczne uczucia i trudno Pani dokonywać wyborów. Każdemu to się zdarza. Pisze też Pani o tym, że wydarzyły się w ostatnio w Pani życiu złe rzeczy…
Jeżeli trudno Pani sobie z tym wszystkim samej poradzić, wskazana może być wizyta u psychoterapeuty. Jeżeli zajdzie taka potrzeba, terapeuta może Pani pomóc lepiej zrozumieć swoje stany i bardziej świadomie podejmować decyzje. Myślę że warto, żeby odpowiedzi na pytania dotyczące Pani uczuć, przyszłości czy decyzji, szukała Pani w sobie. Nikt nie może wiedzieć lepiej co Pani czuje i co jest dla Pani najlepsze.
Psychoterapeuta może Pani pomóc rozeznać się tym wszystkim a także pomóc w uporaniu się z trudnymi doświadczeniami oraz w kształtowaniu różnych sposobów na radzenie sobie w życiu.
Pozdrawiam serdecznie,
MB

Witam,

mam wrażenie, że reakcje emocjonalne, które Pani opisuje, sygnalizują sprawy, które są ważne w życiu, że są przewodnikiem w zakresie Pani potrzeb. Może te trudne emocje pokazują czego Pani chce, pomagają określić, to co jest potrzebne.
Proszę rozważyć rozpoczęcie psychoterapii, która
bezpiecznym środowisku sesji terapeutycznej pozwoli Pani uporać się z sytuacją, którą Pani opisuje.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=nf