Mężczyzna , 20 lat Witam, mam problem z modzelami/nagniotkami na palcach. Problem ten pojawił się około 3 lata temu, niestety zignorowałem to i teraz widzę dopiero do jakiego stanu doprowadziłem moje stopy. Jeden z odcisków zaczyna już mnie boleć. Pod tym linkiem jest zdjęcie mojej stopy : http://fotowrzut.pl/IWXAENGKQV .Czy są jakiekolwiek specjalne kliniki zajmujące się takimi problemami stóp ? Da się to usunąć ? Każda informacja się przyda. Proszę o pomoc. Pozdr.
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • Dermatologia – Jeśli złość sprawia, że stajesz się blady, wściekłość z kolei powoduje, że twoja twarz oblewa się czerwienią, z powodu zimna zaś siniejesz, to takie zmiany barwy skóry są zasadne i łatwo wytłumaczalne. Gdy jednak ni stąd, ni zowąd na skórze pojawiają się czerwone plamy lub inne zmiany, mogą one być zapowiedzią rozmaitych chorób.
  • Odciski i odgnioty – Odciski i modzele na stopach nie tylko wyglądają nieestetycznie, ale są bardzo uciążliwe. Niekiedy mogą być bolesne i utrudniać chodzenie. Modzele i odciski najczęściej pojawiają się na górnych powierzchniach palców u stóp, końcach palców i przestrzeniach między palcami.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników:

Artykuły na ten temat
Dłonie i stopy

Pielęgnacja stóp

Twoje stopy są źródłem bólu, zamiast być ozdobą? Musisz nosić zakryte obuwie, bo na twoich stopach są odciski i zrogowacenia? A może dopadła cię grzybica? Rozwiązanie jest jedno. Odpowiednia pielęgnacja stóp sprawi, że pozbędziesz się bólu i zapomnisz...