Problem z mową u 5-latka

mój 5-letni synek ma problem z mową.Bylismy u neurologa wysłał nas na badanie słuchu.łuch po badaniu idealny po wizycie w poradni ped.psych.okey ale niestety mowa czynna dziecka okeslono na 1,5r.synek powtarza wszystkie literki oprócz r k L.Jego siostra 7lat jest niepełnosprawna nie mówi czy to moze miec wplyw podpowiadaja nam tez ze dziecko ma blokade.Zlogopeda niechetnie pracuje woli pracować ze mną.Pani logopeda robi troche na siłę te ćwiczenia z nim.Co dalej robić?

Witam. Jeśli mowa czynna synka określana jest na poziomie 1,5 rocznego dziecka , zaś synek ma 5 lat - to jest ogromne opóźnienie. Niezbędna jest systematyczna terapia neurologopedyczna. Jeśli nie układa się współpraca z logopedą, to może warto byłoby pomyśleć o zmianie terapeuty...?
Z wyrazami szacunku. Anna Tońska-Szyfelbein