Problem z nadmiernym obżarstwem

Mam problem.Od roku czasu nadmiernie się objadam (i niestety tyje), coraz częściej jest mi smutno, ludzie wytykają mnie palcami i śmieją się, że mam brzuch i robię się coraz grubszy,, nie mam nikogo, może mam depresje? nie wiem, Wczoraj nawet na ulicy dwoje gimnazjalistów śmiało się na całą ulicę (to było o mnie, że boże jaki grubas, poczułem się źle), co robić, mam dosyć swojego życia, nie mam nawet motywacji by schudnąć,nie stać mnie na dietetyka, wyglądam jak potwórLudzie odsuwają się odemnie

Witam,

bardzo proszę skonsultować się ze swoim lekarzem pierwszego kontaktu. Być może Pana problemy są spowodowane stanem chorobowym.

Zachęcam również do kontaktu z psychologiem, który pomoże Panu wypracować pożądane formy zachowań (ograniczenie jedzenia, motywacja do aktywności fizycznej, podniesienie samooceny).

Pozdrawiam i trzymam kciuki.

Witam,

może warto o swoim problemie porozmawiać z lekarzem rodzinnym by wykluczyć przyczyny natury medycznej sprzyjające powstawaniu otyłości o której Pan pisze.
Trudno na podstawie kontaktu online znaleźć pomocną radę, warto skontaktować się z psychologiem z rejonowej poradni zdrowia psychicznego, lub poradnią leczenia nerwic i poszukać wspólnie ze specjalistą przyczyn problemu. Do poradni nie jest wymagane skierowanie, warunkiem skorzystania z wizyty w ramach nfz jest posiadanie aktualnego dowodu ubezpieczenia.
Termin wizyty może Pan zarezerwować telefonicznie.

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?hc_location=ufi