Problem z nadmiernym owłosieniem na całym ciele u 18-latki

Witam! Mam problem z nadmiernym O wlosieniem. Pojawia się na calym ciele, są to grube, ciemne włoski. Mam polskie pochodzenie A moje okresy są regularne. Co mam zrobić. Dodam, iż jestem zdrowa. Mam 18lat A z roku na rok owlosienie jest coraz gorsze, bardzo postępuje. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Piotr Pilarski

Przyczyną mogą być zaburzenia hormonalne. Sugeruję wizytę u endokrynologa.

Pozdrawiam.