Problem z nadmiernym poceniem się na całym ciele

Witam, od paru miesiecy mam problem z nadmiernym poceniem się na całym ciele w dzien i w nocy. Nie wiem czy ma to coś wspolnego jeszcze z tym ze pojawiło mi się atopowe zapalenie skory co prawca mam tylko 3 male plamy czerwone i wkolo gruski. Nie pomagaja mi juz antyperspirant pod pachy tez kupilam w aptece plyn pod pachy ktory tez przestal pomagac. prosze o porade co moge z tym zrobic czy powinnam sie gzlosic z tym problemem do lekarza dziekuje za odpowiedz

Dzień dobry,

Warto byłoby pokazać się lekarzowi, który po zbadaniu Pani określi jakie badania należy wykonać. Czy uskarża się Pani na wysokie ciśnienie krwi? Czy występuje u Pani kaszel, gorączka? Trzeba przeprowadzić z Panią dokładny wywiad lekarski i zbadać Panią. Konieczne z pewnością będzie wykonanie dodatkowych badań, m.in. morfologii, elektrolitów, kreatyniny, ASPAT, ALAT, OB, TSH.

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz