Problem z nadmiernym wydzielaniem sebum i rozszerzonymi porami

Od kilku lat zmagam się z nadmiernym wydzielaniem sebum i rozszerzonymi porami , próbowałam wielu kremów matujących , ale nie przyniosły pożądanych efektów , cera błyszczała się po kilku minutach od aplikacji kremu , próbowałam również maseczek oczyszczających i ściągających ... ale bez skutku . Co powinnam zacząć stosować ?

Przy stosowania kremów matujących doszło do nadmiernego przesuszenia skóry oraz zaburzenia bariery hydro-lipidowej skóry.

Dzień dobry,

Najlepiej udać się na konsultację do specjalisty, by dobrać pod kątem Pani skóry odpowiednią pielęgnację domową i gabinetową. Rozważyć można wykonanie serii mikrodermabrazji laserowej lub peelingów chemicznych.
W razie dodatkowych pytań - służę pomocą i zapraszam na konsultację.

Pozdrawiam
Abigail Laskowska