Problem z nadpotliwością całego ciała u 23-latka

Moje pytanie związane jest z nadpotliwością całego ciała. Głównie rąk, stóp również potliwość głowy i pleców. Stosowanie etiaxilu i innych nie przyniosło rezultatów. Jonoforeza przyniosła jakiś rezultat- ale tylko na 2 tyg miałem suche stopy i dłonie. Na botoks i powtarzanie go co 5-6 miesięcy niestety nie stać. Byłem z tym problemem u dermatologa. Szukałem informacji na ten temat w internecie i opisywano, że sprawdza się lek Ditropan. Dermatolog po mojej prośbie przepisał mi go. No i rzeczywiście pomaga. Ręce i stopy nie pocą się. Ale niestety, gdy go zażywam pojawiają się zaburzenia ostrości widzenia, czerwienienie twarzy, jakaś dziwna "blokada" w głowie. Przestałem go zażywać. Nie mogę normalnie funkcjonować a o pracy już nie wspomnę. Czy jest jakiś inny lek, który mógłby działać podobnie a powodowałby mniej skutków ubocznych?

Lek. Tomasz Budlewski

Wskazana wizyta u endokrynologa i dalsza odpowiednia diagnostyka i Ew leczenie