Problem z nadwagą i cellulitem

Witam. Mam 17 lat, 174 cm i ważę 74 kg ;/ próbowałam różnych diet, ale praktycznie nie przyniosły skutków. Ogólnie nie jem dużo, ale produkty, które jadam są niedozwolone. Jeśli chodzi o aktywność fizyczną też nie jest najlepiej. Najdłuższy okres jaki poświęciłam ćwiczeniom to tydzień. Szybko mnie to nudzi i brak mi motywacji ;/ poza tym mam straszny cellulit, co jest naprawdę poważnym problemem. Mam go nie tylko na pośladkach, udach i łydkach, ale pojawił mi się także na brzuchu :( Przez niego wstydzę się pokazać w stroju kąpielowym na basenie. Czy są jakieś tanie i skuteczne sposoby jak się go pozbyć ? Jaką dietę powinnam stosować ?
17 LAT ponad rok temu

Dieta na cellulit to przede wszystkim dużo wody niegazowanej, sport - najlepiej bieganie lub basen codziennie oraz antyoksydanty - świeże warzywa, oliwa z oliwek, owoce cytrusowe. Na pewno nie wolno jeść potraw smażonych, dań typu fast food, słodyczy oraz produktów zatrzymujących wodę w organizmie, czyli zawierających dużo soli - słonych przekąsek, suchych kiełbas, produktów instant.