Problem z nastrojami w ciągu dnia a depresja

Witam Mam problem z moimi nastrojami w ciagu dnia . Raz jestem bardzo zadowolona i odczuwam duzo szczescia a po godzinie czy dwoch jestem zalamana i otumaniona . Brak mi sily do pracy i nic mnie nie cieszy. Probowalam temu zaradzic czytajac ksiazki motywacyjne ale efekty byly krotko terminowe. Jest to bardzo meczace zjawisko i wystepuje u mnie od malego ale teraz z natezona sila. Czy to depresja ? Czy inne zaburzenia? Moje wyniki badan sa dobre.

Dzień dobry,

Diagnozowanie Pani objawów może mieć miejsce wyłącznie w kontakcie osobistym ze specjalistą - lekarzem psychiatrą. Stąd proszę skorzystać z konsultacji u lekarza psychiatry i/lub psychoterapeuty, np.: w Poradni Zdrowia Psychicznego, prywatnie.

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza