Problem z nawracającą grzybicą pochwy od 3. lat

Witam, Od 3 lat mam problem z nawracającą grzybicą pochwy. Dziwi mnie fakt że zazwyczaj przebiega ona u mnie bezobjawowo. Mam jedynie bardzo duże upławy i u lekarza dowiaduje się że to grzybica. Ostatnio doktor powiedział mi że to może być kwestia odporności. Zaczęłam brać leki, jeść czosnek, lykać tran i po kuracji upławy zniknęły. Dostałam miesiączke a po niej jakby znów są takie białe grudkowate upławy ale nie tak dużo, jednak widać je np na prezerwatywie po seksie. Czy to może być nawrót?

witam,
zapewne tak. jest to nawrót grzybicy.
Powinna Pani stosowac kurację p/grzybiczą, globulki z kwasem mlekowym, witaminy doustnie, na czas infekcji zaniechać stosunków płciowych i ważne aby partner został przeleczony również (jednorazowa dawka leku przeciwgrzybiczego)