Problem z nieregularnymi miesiączkami

Witam. Od kilku lat miałam problem z nieregularnymi miesiączkami. Przez 3 mies przyjmowałam Duphaston i Estrofem. Kiedy odstawiłam przez kolejne 2 mies miałam miesiączki co 28 dni. W tym miesiącu już nie mam. Co może być tego przyczyną? Czy znowu mi się zatrzymały?Dodam że strasznie bolą mnie piersi i kręgosłup tak jak zwykle przed miesiączką,ale jej nie ma już prawie 2 tyg.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Opisywane zmiany zwykle wynikają z wahań hormonalnych. Wskazana jest konsultacja z ginekologiem.
Pozdrawiam
Lek. Paweł Baljon