Problem z nieregularnymi miesiączkami u 28-latki

Witam mam nieregularne miesiaczki w sumie to co 2 miesiac niewiem co mam robic mam 28 lat zawesze odkad pamietam tak mialam pierwsza miesiaczke dostalam w wieku 18 lat i byla oczywiscie wywolana luteina. Jestem zalamana bo chciala bym miec dzidziusia a jak tu miec dziecko przy nieregularnych miesiaczkach nawet niewiem kiedy mam owulacje pomuzcie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Panią objawy wskazują, że przede wszystkim wskazana jest dokładniejsza diagnostyka, która pozwoli wskazać konkretną przyczynę nieregularnych miesiączek. Proszę zatem skonsultować się ze specjalistą ginekologiem, który zbierze wywiad, zbada Panią oraz pokieruje dalszą diagnostyką..