Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 0 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problem z nieświeżym oddechem u 22-letniej osoby

Witam, Mam 22 lata i mam problem z nieświeżym oddechem. Taki stan mam od zawsze, nawet jak byłem w szkole podstawowej. Zęby mam wszystkie zdrowe, regularnie usuwam kamień na zębach. Dodam, że gdy jestem głodny efekt się nasila. Bardzo proszę o informację jakie badania powinienem wykonać w pierwszej kolejności. Wyczytałem w internecie, że jest taka możliwość, że nigdy nie pozbędę się tej dolegliwości - czy to prawda ?
MĘŻCZYZNA, 23 LAT ponad rok temu

Koblacja - zabieg

Koblacja to zabieg, który umożliwia pozbycie się problemu bezdechu sennego oraz chrapania. Dr Michał Michalik, laryngolog, wyjaśnia, na czym polega ten zabieg.

Dzień dobry, z Pana opisu wynika, że nie jest to problem stomatologiczny. Ze swojej strony powiem tylko, że warto w takich sytuacjach pamiętać o czyszczeniu specjalną szczotką języka. Często nieprzyjemnie pachnący oddech związany jest z problemami z układem trawiennym. Proszę porozmawiać z gastrologiem. Istnieją możliwości, żeby te problemy przynajmniej załagodzić. nne przyczyny to osady na migdałkach albo w zatokach i w jamie nosowej. Tu może pomóc laryngolog.

Specjalista w dziedzinie stomatologii.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety