Problem z nieświeżym oddechem u 22-letniej osoby

Witam, Mam 22 lata i mam problem z nieświeżym oddechem. Taki stan mam od zawsze, nawet jak byłem w szkole podstawowej. Zęby mam wszystkie zdrowe, regularnie usuwam kamień na zębach. Dodam, że gdy jestem głodny efekt się nasila. Bardzo proszę o informację jakie badania powinienem wykonać w pierwszej kolejności. Wyczytałem w internecie, że jest taka możliwość, że nigdy nie pozbędę się tej dolegliwości - czy to prawda ?

Dzień dobry,
z Pana opisu wynika, że nie jest to problem stomatologiczny. Ze swojej strony powiem tylko, że warto w takich sytuacjach pamiętać o czyszczeniu specjalną szczotką języka. Często nieprzyjemnie pachnący oddech związany jest z problemami z układem trawiennym. Proszę porozmawiać z gastrologiem. Istnieją możliwości, żeby te problemy przynajmniej załagodzić. nne przyczyny to osady na migdałkach albo w zatokach i w jamie nosowej. Tu może pomóc laryngolog.

Z reguły jest to uwarunkowanie genetyczne po przodkach jak zresztą większość chorób. Napisz gdzie mieszkasz i gdzie żyjesz ,, co robisz bo to też ma znaczenie to odpowiem.