Problem z objadaniem się

Witam mam na imię Kasia. Mam 25 lat i ważę 135 kg przy wzroście 1,75 cm. Mam problem z obiadaniem się nie mam zahamowań. Cały czas jem nawet jak nie jestem głodna i to napewno nie zdrowo

Witam, Pani BMI wynosi 44 i oznacza otyłość III stopnia, której konsekwencje w przyszłości mogą być bardzo niebezpieczne dla Pani zdrowia, dlatego należy niezwłocznie udać się po pomoc do dietetyka (specjalisty z odpowiednim wykształceniem i doświadczeniem), który pokieruje w odpowiedni sposób procesem Pani odchudzania i pomoże uporać się z problemem ciągłego jedzenia. Dietetyk powinien również wskazać, jakie badania powinna Pani wykonać, aby jak najlepiej dostosować sposób odżywiania i wybór odpowiednich produktów spożywczych. W międzyczasie może Pani spróbować zwiększyć aktywność fizyczną dostosowaną do Pani możliwości - może być to spacer, nordic walking, pływanie.