Problem z obniżonym libido męża po porodzie

Witam mam 34 l partner 44 .Trzy miesiace temu urodziłam dziecko.Od tamtej pory parterowi spadło całkowicie libido nie ma ochoty na łóżkowe igraszki ze mną .Pytany czy pociągaja go inne kobiety i byc moze ja przestałam go pociągac zaprzecza i twierdzi ze jest wszystko ok jesli chodzi o moja osobę ,ja natomiast odczuwam ze nie jest do konca ze mna szczery .Kiedy idziemy ulica i widzi atrakcyjna kobiete oglada sie wiec nie wiem juz sama gdzie tkwi przyczyna.Przed porodem sex był rewelacyjny.

Witam, dla niektórych mężczyzn kobieta z niemowlakiem na rękach jest tak bardzo macierzyńska, że aż aseksualna. Czasami jest to związane z karmieniem dziecka piersią i opieką nad niemowlęciem, widok piersi nabrzmiałych pokarmem, widok zasikanych czy brudnych pieluch a czasami zbyt duży szacunek do "matki żywicielki" potrafią zniechęcić partnera do seksu. Co jest przyczyną spadku zainteresowania u Pani partnera trudno zgadnąć, wymaga to otwartej rozmowy lub wizyty u seksuologa, o którą może Pani poprosić partnera skoro brak Pani seksu i czuje się Pani w tej sprawie odtrącona.Czasami dopiero wizyta u specjalisty pomoże partnerowi otworzyć się i znaleźć rozwiązanie, bo matce swego dziecka może trudno powiedzieć wprost o pewnych sprawach. Pozdrawiam