Problem z odczuwaną przyjemnością podczas seksu

Witam mam taki problem, ze podczas seksu nic nie czuje. Kompletnie nic! Uprawiamy seks w prezerwatywie, moja dziewczyna mówi, że jest jej świetnie, a ja czuje sie tak jakby nic się nie działo, z racji tego, ze nic nie czuje umiera całe moje podniecenie ;/ Nie ma mowy o orgazmie z mojej strony przez co potem tez nie mam ochoty na dalszą zabawe ;/ Co moge z tym zrobic? Pozdrawiam i baaardzo dziękuję za wszelkie odpowiedzi

Pana problem może mieć dwa źródła:
- fizjologiczne
- psychologiczne
Jeśli chodzi o fizjologię to być może potrzebne będzie wprowadzenie środków farmakologicznych, które pomogą w rozwiązaniu problemu.
Jeżeli natomiast chodzi o strefę psychologiczną, to,tu możemy poszukiwac różnych źródeł: lęk przed partnerką (np. oceną z jej strony, zbyt duża motywacja by ją zadowolić przez co powstaje zbyt duża presja), niska samoocena, odczucie iż rzeczywistość bardzo odbiega od rzeczywistości itd..
Zalecam zgłosić się do seksuologa - dzięki takiej wizycie po pierwsze pozna Pan źródło swojego problemu, dzięki czemu - po drugie - będzie mógł Pan podjąć efektywne leczenie. Powodzenia.

Dzień dobry!

Nie wspomina Pan, od jak dawna trwa taka sytuacja oraz jak często się powtarza. Może wiązać się np. z nawykami masturbacyjnymi, używaniem prezerwatywy, niekorzystną pozycją seksualną lub ogólnie współżyciem nie spełniającym Pana gustów i potrzeb, ale też czynnikami chorobowymi.
Bardzo często sytuacja naturalnie poprawia się z czasem, rosnącym doświadczeniem i regularnym współżyciem.
Istotne, jak przebiegała erekcja i satysfakcja np. podczas masturbacji lub w innych związkach.

W razie dalszych wątpliwości proszę osobiście skonsultować się z seksuologiem.

Pozdrawiam!