Problem z odczuwaniem emocji u dorosłej osoby

Witam mam problem ktorego nie moze zrozumiec moj lekarz psychiatra, otoz gdy mysle o czyms to nie pojawia sie w moim ciele zadne odczucie., Nie ma skokow dopaminy gdy mysle o czyms co mi sie podoba, ale tez nie ma scisku zoladka gdy czuje stres przez to mam kryzys swiatopogladowy bo mysli mowia jedno a cialo drugie ;/ czuje sie zablokowany, przez co glebiej rozmyslam o zyciu itp co sprawia ze czuje sie jeszcze gorzej bo probuje zrozumiec emocje itp ;/ Prosze o jakies rady nic wiecej :)

w traumach pozatrzaskiwal pan tzw.mozg serca lub/i mega spłyci oddech, a wtedy nieczucie jest norma...mozna z tym pracowac.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza