Problem z odczuwaniem przyjemności podczas stosunku

Witam, nie moge osiągnąć przyjemności podczas stosunku a nawet przez palcowke. Nic wtedy nie czuje, po prostu jakbym miała coś w środku, tyle. Podczas stymulacji łechtaczki bardzo łatwo dochodzę, czy to chłopak sie mnie zajmuje lub ja sama. Problem pojawia sie w przypadku seksu, jestem odprężona, jestem wilgotna ale nie sprawia mi to żadnej przyjemności, z każdym partnerem jest to samo. Co jest nie tak?

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję udac sie do lekarza seksuologa, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i zalecic odpowiednie dalsze postępowanie.