Problem z odczytywaniem emocji i odbiorem dźwięku a depresja

Witam od 1 miesiąca leczę się na depresję niektore objawy znikły a pozostały takie np że nie mogę odczuć czy osoba która ze mną rozmawiaa jest miła czy nie albo mam dziwny odbiór dźwięku czy te objawy są związane z depresją ? czy one mijają dodam jeszcze że przyjmuję leki lerivon i setaloft po których nie czuję się w 30% tak jak wcześniej w szpitalu brałem fluoksetyne po której czułem się bardzo dobrze jak kiedyś czy jest konieczność zmiany leku na fluoksetyne ?

Dzień dobry,

uważam, że wszelkie wątpliwości, pytania powinien Pan skierować do lekarza psychiatry i psychologa, psychoterapeuty, którzy prowadzą Pana leczenie.To bardzo ważne aby rozmawiał Pan z nimi i dzielił się swoimi obawami.

Pozdrawiam,
Kamila Stasik