Problem z oddawaniem moczu u 21-latki

Witam. Od dłuższego czasu mam problem z oddawaniem moczu. Mianowicie nie dam rady zrobić tego do końca, nadal czuję, że chcę się wysikać, ale nie potrafię. Spędzam nieraz kilka minut w toalecie i udaje mi się oddać jeszcze co najwyżej kilka kropelek. Jest to uciążliwe szczególnie wieczorem i ostatnio zaczęło mnie to martwić, bo nie miałam wcześniej takich problemów. Nie mam przy tym problemów z pieczeniem czy innych podobnych.

Dzień dobry.
Objawy które zgłasza Pani mogą świadczyć o obecności podrażnienia dolnych dróg moczowych.Może ona być spowodowana np.infekcją w układzie moczowym ( przebytą infekcją w układzie moczowym ), kamicą dolnego odcinka moczowodu,obecnością stanu zapalnego w miednicy w pobliżu pęcherza moczowego a nawet podrażnienie nerwów dochodzących do pęcherza w przypadku schorzenia neurologicznego, kamicą pęcherza moczowego i innymi schorzeniami.Krótko mówiąc należy w Pani wieku wykluczyć na początku infekcję w układzie moczowym wykonując analizę moczu i posiew moczu.Jest to w zakresie działalności Pani lekarza rodzinnego