Problem z oddychaniem i ból w okolicy pępka a cukrzyca

Witam. Od rana mam problemy z oddychaniem. Zazwyczaj przechodziło szybko. Trochę boli mnie koło pępka (chyba żołądek) z rana odrywała mi się trochę gęstej wydzieliny. Mam zapchany nos i cukrzycę. ciśnienie miałem 144 na 105 wziąłem 1/2 tabletki Lorista. Nie wiem co zrobić na nockę idę do pracy. Do lekarza idę dopiero po 8.11. Czy możecie mi jakoś pomóc jak uregulować oddech.

Lek. Tomasz Budlewski

Uważam, że powinien Pan w takiej sytuacji jak najszybciej zgłosił się do lekarza. Bez bezpośredniego badania można Panu tylko zaszkodzić, a nie pomóc.