Problem z oddychaniem u 4-miesięcznego synka

Witam mam synka który ma 4 miesiące Nadal leży w szpitalu urodził się wcześniak 32 tygodniu i ma problem z oddychaniem to znaczy jak był mały to na masce tak zwanym Niwy wytrzymał 3 tygodnie po czym musiał zostać zaintubowany ze względu na refluks i przepuklinę ślizgową natomiast po operacji ulewanie znikło a występuje problem z oddychaniem został intubowany po czym wytrzymał tylko 12 godzin na nieinwazyjne Niwy natomiast jakiś zaintubowany jest bardzo zadowolony wszystkie badania które ma robione wykluczają jakiekolwiek choroby nawet badanie genetyczne nic nie wykazało moje pytanie brzmi jakie badanie można wykonać aby sprawdzić przewód oddechowy od jamy ustnej do płuc chyba że doradzicie coś innego Lekarze już Rozkładają ręce bo nawet oni nie dają sobie rady

To najpierw przestańcie zakażać jego nosek niesterylizowanymi fridami, odsysaczami, odkurzaczami, cewnikami, które leżą obok niego w szpitalu lub na regale w domu i namiętnie zakażacie jego nosek miliardami bakterii żyjącymi w tych cewnikach. Aby pozbyć się bakterii z narzędzi do operacji chirurgicznych stosujemy rożne techniki sterylizacji do gazowej włącznie. Nie trzeba rozkładać rąk. Trzeba myśleć. Przerwijcie proszę ten proceder zakażania jego dróg oddechowych zakażonymi odsysaczami. Pobierzcie u laryngologa/ nie u laborantki/ wymaz z nosa na posiew i antybiogram lub przyjedźcie to sam pobiorę. Damy radę.