Problem z oddychaniem, ucisk w gardle, kłucie serca i lęk o zdrowie

Prosze o pomoc,nie wiem jak mam sobie z tym radzic od wielu lat sie z tym zmagam a od roku biore lek seronil i albo jest nie trafiony albo juz sama nie wiem,moim problemem jest problem z oddychaniem ciagle o tym mysle zachodzi mi chrypa czuje ze cos mnie dusi w gardle klucia w sercu szybsze bicie ciagle wrazenie ze na cos powaznego choruje i ze na pewno nie dlugo umre.Prosze o pomoc mam 31 lat do psychiatry mam wizyte dopiero za miesiac a czuje ze zwarjuje nic mnie juz nie cieszy nawet dzieci.

Witam,

Proszę porozmawiać ze swoim psychiatrą o skierowaniu Panią na psychoterapię (jeśli są to wizyty w ramach NFZ). W innym przypadku, pozostaje samej poszukać takiej formy leczenia w Pani miejscowości.

Seronil jest lekiem antydepresyjnym już starszej generacji. Z opisu wnioskuję, że podstawowy komponent zaburzenia stanowi lęk. Konieczna bardzo pilna konsultacja psychiatryczna oraz terapia psychologiczna.