Problem z oddychaniem, uderzenia tętna i skoki ciśnienia u 24-latki

nie wyolbrzymiam,po prostu wszystko zaatakowalo mnie nagle.Oslabienie w pracy,niemoznosc wziecia pelnego wdechu,uderzenia tetna,skoki cisnienia,serce przeskakujace,bol glowy,zoladka,chora tarczyca.Masakra jakas czulam sie w miare ok ale teraz od ponad 2 miesiecy jest nie najlepiej.Badania porobione,wyniki ok.Biore seroxat na nerwy zobaczymy co i jak ale ten ucisk na gardle jest zalamujacy.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza