Problem z oddychaniem w zatłoczonych i nieprzewiewnych miejscach

Dzień dobry Od już dość długiego czasu mam problem z oddychaniem, szczególnie w zatłoczonych i nie przewiewnych miejscach. Jest mi wówczas straszliwie duszno, ręce zaczynają mi się pocić,serce zaczyna znacznie szybciej bić oraz chce mi się wymiotować.Na zewnątrz takiego problemu nie ma. Nocą nie zasne bez otwartego okna.Potrafię się budzić nawet po kilka razy żeby wywietrzyć pokój. Dodatkowo nocą czuje bardzo silne pragnienie, które również mnie budzi. Mam 21 lat, nie stosuje używek, 67kg 173cm

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić odpowiednie dalsze postępowanie diagnostyczne.