Problem z oddychaniem, zawroty głowy i ciemność przed oczami

Witam.od kilku tygodni mam problem z oddychaniem.nie moge nabrac głębokiego wdechu przez co czuje sie jakbym miał tracić przytomność...zawroty głowy,ciemność przed oczami do tego czuje ze serce jakby na chwile przystaje a gdy znow bije to wszystko sie tam trzesie i jakby chwilowo inaczej pracuje do tego dochodzi kłucie jak gdyby w sercu i w łopatce.przy pobieraniu powietrza czuje napierajacy bol pleców i mostka

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza oraz wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz EKG serca.